fbpx
Küçükçekmece, 34290, Türkiye
+90 506 527 17 94
info@cankayabilgisayar.com

Hakkımızda

Çankaya Bilgisayar Sağlık Turizm Teknoloji Ticaret Limited Şirketi

Created with Sketch.

Adreste bilgisayar tamiri ve otomasyon hizmetlerinde iddalıyız. Siz değerli müşterilerimizin bozulan bilgisayar, televizyon, güvenlik sistemleri, otomasyon hizmetlerini yerinde tamir ediyoruz. Ve üstelik vermiş olduğumuz hizmete 45 gün garanti veriyoruz. Ürününüzün satışı konularında değerine ikinci el olarak satışını ve alışını yapıyoruz. Baştan sona kurumsal şirketlerin çözüm odağı olmaktan mutluyuz. Referanslarımızın yönlendirmelerinde ayrıcalıklı hizmetin yanısıra homojen hizmet değeriyle hareket ediyoruz.

2010 yılında kurulan işletmemiz elektronik sektöründeki inovatif gelişmeleri takip ederek siz değerli müşterilerimize sunmaktadır. 10 yıldır yapmış olduğumuz işin tecrübesi ile hatasız ve vaktinde işlerinizi teslim etmekteyiz. Anlaşmalı olduğumuz teknik ağımız sayesinde “Adreste bilgisayar tamiri” sloganıyla tüm Türkiye’yi kapasayacak bir ağ kurmayı hedeflemekteyiz. En iyi fiyat ve en iyi hizmet ana politikamızdır. Her yerde teknik donanım ve tecrübesi ile size yardımcı olacak personeller yetiştirmekteyiz. İşletmeniz için yerinde tecrübeli personel yetiştirme ve yerleştirme gibi işlemleri de gerçekleştirmekteyiz.

Sizi Anlayan Teknoloji Danışmanı Çankaya Bilgisayar

Teknolojinin gelişmekte olduğu ülkelerde yeni ürünlerin pazarda yer alması konusunda dönem dönem problemler yaşamaktayız. Yeni bir ürünü satınalırken gerekli kıstaslar çoğu zaman pahalı olan ürünü iyi olarak düşünmemize yol açar. Bu gibi konularda da danışmanlık hizmetleri vermekteyiz. Toplu bilgisayar alımları, çağrı merkezi kurulumu, giriş çıkış kontrol cihazları, personel takip sistemleri, güneş enerjisi sistemleri, güvenlik sistemleri, CRM sistemleri konusunda ihtiyacınıza yönelik çalışmalar yapmaktayız.

Bütçeniz ve ihtiyacınız ne kadar olursa olsun işinize talibiz. Analiz ekibimiz ihtiyaçlarınızı tespit ederek ürün tedariği ve teknik hizmetler konusunda size yardımcı olacaktır. Yaşayacağınız herhangi bir problem olursa çözüme ulaştırmak için lütfen telefonun diğer ucundaki ekibimize ulaşınız.

Adreste Bilgisayar Tamiri Denince Çankaya Bilgisayar…

İstanbul’un tüm bölgelerine bir telefon kadar yakınız. İşletmemiz 09:00 – 18:00 saatleri arasında rezervasyon ile çalışmaktadır. Bilgisayarınızın ekran değişimi, anakart değişimi, ekran kartı arızaları çözümü, internete bağlantı problemleri giderme, bilgisayar bakım ve onarımı, network kurulumu, bilgisayar yedek parçası temini, bilgisayar değişim kampanyası gibi konularda lütfen iletişim sayfamızdaki numaradan bizi arayınız. +90(506) 527 17 94

Covid-19 nedeniyle bazı bölgelerde aksaklık yaşanmaktadır. Programsal giderilebilecek konularda uzaktan bağlantı ile hizmet verebilmekteyiz.

Linkedin de takip edin: https://www.linkedin.com/company/çankaya-bilgisayar-sağlık-turizm-teknoloji-ve-tic-ltd-şti-/

Facebook ta takip edin: https://www.facebook.com/cankayabilgisayarteknolojileri/

Instagram da takip edin: https://www.instagram.com/cankaya.bilgisayar/

adreste-bilgisayar-tamiri
adreste bilgisayar tamiri