fbpx
Küçükçekmece, 34290, Türkiye
+90 506 527 17 94
info@cankayabilgisayar.com

Küçükçekmece Bilgisayar Tamircisi

Çankaya Bilgisayar Sağlık Turizm Teknoloji Ticaret Limited Şirketi

Created with Sketch.

Küçükçekmece Bilgisayar Tamircisi

Küçükçekmece Bilgisayar Tamircisi Hizmetleri

İstanbul’un Avrupa ve Anadolu yakalarında tüm ilçelerde hizmet vermekteyiz. Bir telefon ile randevunuzu alıp adreste bilgisayar tamir işlemlerinizi yapıyoruz. İlk Bahçelievler Siyavuşpaşa Yayla şubemizi açtığımızda Bahçelievler bilgisayar tamircisi olarak çalışmaya başladık. Daha sonra Avcılar Gümüşpala şubemizi açınca Avcılar bilgisayar tamircisi olarak Avcılarda’da hizmet vermeye başladık. Üçüncü şubemiz olan Küçükçekmece cennet şubemiz açılınca da Küçükçekmece bilgisayar tamircisi olarak hizmet vermeye başladık. Şu anda İstanbul’un tüm bölgelerine mobil servisimiz vardır. Artık tüm bilgisayar markalarına yönelik format, bilgisayar mavi ekran hatası, ekran kartı arızası, anakart tamiri gibi konularda tek bir telefon ile bizi çağırarak problemlerinizi çözebilirsiniz. Küçükçekmece bilgisayar servisine 0506 527 17 94 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.


Küçükçekmece Bilgisayar Tamircisine Göre Format Nedir?

Format nedir diye soranlar olabilir. Bilgisayarınızdaki işletim sisteminin açılmaz hale gelmesi sonucu işletim sisteminin yeniden yüklenme işlemidir. Eğer sizin de bilgisayarınızda işletim sisteminden kaynaklı arızalar sözkonusu ise, yeniden işletim sistemi yükleyerek probleminizi giderebiliriz. Küçükçekmece’de bilgisayar tamircisi olarak adresinizde bilgisayar format işlemini yapmaktayız.


Bilgisayar mavi ekran hatası nedir?

Küçükçekmece Bilgisayar Tamircisi Mavi Ekran Hatası

Bilgisayarınızın donanım veya yazılımdan kaynaklı arızaları olabilir. Bu arızaların zamanla oluşması mümkündür. Yüklemiş olduğunuz bir programdan kaynaklı veya zamanla oluşan elektriksel problemler bilgisayar mavi ekran hatası olarak karşınıza çıkmaktadır. Bu problemi gidermek için bilgisayarınızdaki hatanın ekran fotoğrafını çekerek Küçükçekmece bilgisayar servisi şubemize gönderebilirsiniz. WhatsApp’tan 0506 527 17 94 nolu numaraya ekran görüntüsü göndermeniz halinde probleminizin çözümü için size bir teknisyen yönlendireceğiz.


Küçükçekmece Bilgisayar Tamircisinde Anakart Tamiri Nedir?

Küçükçekmece Bilgisayar Tamircisi Anakart Tamiri

Bilgisayarınızın çalışması için en gerekli parça anakarttır. Bütün parçalar bu parçaya bağlıdır. Anakartınızda zamanla bozulmalar meydana gelebilir. Anakartınızda kapasitör şişmesi oluşabilir, anakartınızın üzerine bağlı diğer parçalar bozulabilir ve bilgisayarınız açılmaz hale gelebilir. Bazen anakart bozulması nedeniyle mavi ekran hatası ortaya çıkabilir. Bu tarz problemler yaşıyorsanız Küçükçekmece bilgisayar servisimiz anakart tamiri ile bilgisayarınızı onarabiliriz. Anakart yükseltme ile bilgisayar hızlandırmanız mümkündür. Anakart yükseltme sayesinde yeni nesil anakartlar ile ram yükseltme yapılabilir, yeni nesil işlemcileri bilgisayarınızda kullanabilirsiniz.


Küçükçekmece Bilgisayar Tamircisi Ekran Kartı Arızası Nedir?

Bilgisayarınızın ekranındaki tüm görüntüleri ekran kartınız oluşturmaktadır. Çoğu zaman yüksek sıcaklıktan veya düzensiz elektrik problemlerinden dolayı ekran kartınız görüntü vermez hale gelebilir. Veya oyun açarken sürekli kapanmalar veya ekranda çizgiler oluşması gibi durumlar yaşatabilir. Sizin de bilgisayarınızda ekran kartı arızası ile ilgili belirtiler sözkonusu ise Küçükçekmece bilgisayar servisi olarak Ekran kartı arızası problemlerinizi adresinizde çözebiliriz.


Küçükçekmece Bilgisayar Tamircisi Ne İş Yapar?

Küçükçekmece’de bilgisayarlarınızın tamirini adresinizde yapar. Bize ulaşmanız halinde bilgisayar arıza tespiti ile arızanızı gideririz. Bilgisayarınızın arıza belirtilerine göre mobil ekibimiz size hizmet verir.


Küçükçekmece Bilgisayar Servisi Nerede?

Size daha iyi hizmet vermek için en son Küçükçekmece Cennet bilgisayar servisini açtık. Her bölgeye bir servis mantığı ile franchise vermeyi hedefliyoruz. Servislerimize 0506 527 17 94 nolu telefondan ve iletişim sayfamızdan ulaşabilrisiniz.


Küçükçekmece Bilgisayar Tamircisinde Satışını Yaptığımız Ürünlerin Destek Sayfa Linkleri

Seagate ürünleri için https://www.seagate.com/tr/tr/support/
Apple Macbook için https://support.apple.com/tr-tr
Kingston ürünleri için https://www.kingston.com/tr/support
Hp ürünleri için https://support.hp.com/tr-tr
Toshiba ürünleri için https://tr.dynabook.com/support/businesslaptops/
Acer ürünleri için https://www.acer.com/ac/tr/TR/content/support
Diğer ürünlerin servis ve destek bilgileri için info@cankayabilgisayar.net adresine mail gönderiniz.

Tags: , , , , , , , , , , , ,