fbpx
Küçükçekmece, 34290, Türkiye
+90 506 527 17 94
info@cankayabilgisayar.com

Küçükçekmece Bilgisayarcı, En Yakın Hızlı Bilgisayarcı

Çankaya Bilgisayar Sağlık Turizm Teknoloji Ticaret Limited Şirketi

Created with Sketch.

Küçükçekmece bilgisayarcı denilince bizi arama motorlarında rahatlıkla bulabilirsiniz. Bize haber vermeniz durumunda sizlere ekiplerimizi yönlendirerek acil çözümler sunarız. Covid-19 nedeniyle evinizde veya evinizden ürününüz alınarak arızası giderilerek teslim edilmektedir. Bir formatta bile adresinizde veya adresinizden bilgisayarınız alınarak arızası giderilip teslim edilir. Küçükçekmece bilgisayarcı olarak size en iyi hizmeti vereceğimizin garantisini sunarız.

İstanbul sınırları içerisinde sizlere en iyi hizmeti vermekten onur duyarız. Müşterilerimizin il, ilçe dışında yer alması bizim için hiç problem değil. Probleminizi çözmek için siz neredeyseniz biz oradayız. Bu nedenle en yakınınızdaki bilgisayarcınız biziz.

Küçükçekmece bilgisayarcı olarak 2014 ten beridir hizmet veriyoruz. Daha öncesinde 2010 itibari ile Bahçelievler’de Bilgisayar Teknik Servisi mizi kurduk. Yoğun çalışmalarımız ile arızaların onarımlarını kısa sürede gidererek hem kendimizi hem de müşterilerimizi memnun etmekteyiz.

Küçükçekmece Bilgisayarcı Servis Ücreti Ne Kadar?

Tamir ücreti ortalama ne kadar tutar diye düşünmeyin. Biz size en uygun ücreti vereceğimizi taahhüt ediyoruz.

Uzak bağlantı ile kontrollerde de ücret talep etmiyoruz. Teknolojinin gelişmesi ile kapınıza kadar gelmeden de çözümler üretebiliyoruz. Ekibimiz kapınıza gelmeden çözüm üretebiliyorsak bunun bize bir maliyeti yoktur. Ve bunun için de sizden bir ücret talep edilmesi prensiplerimize ters düşmektedir. Nasıl yani? diye düşünebilirsiniz. Biz müşterilerimizin güvenini kazanmayı daha önemli bulduğumuz için her konuda ücret talebimiz ikinci plandadır.

Bilgisayarım Arızalı mı? Bilgisayar Tamircisi nden önce neleri kontrol edeyim?

1- Bilgisayarınızın arızalı olup olmadığını anlamak için öncelikle prizde elektrik olup olmadığından emin olun.

2- Bilgisayarınızı fişten çekerek statik elektriğin belirli bir sürede boşalmasını sağlayın (Örneğin 2-3 dk bekleyin)

3- Fişi takarak açma tuşuna hafifçe bir kez basın. (Buton arızasında birkaç defa basmanız gerekli olabilir)

4- Hiç bir şekilde bilgisayarınız tepki vermiyorsa bize ulaşın. Telefonda sizi yönlendirerek çözüm sunabiliyorsak bunun için ücret talep etmiyoruz.

Bize 0506 527 17 94 nolu telefondan ulaşabilirsiniz. Bazı yoğun durumlarda yanıt veremiyorsak WhatsApp’tan da linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Diğer iletişim bilgilerimiz için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

İnternette yavaşlık problemleriniz için de servis hizmeti sağlamaktayız. Türk Telekom alt yapı problemleriniz için Türk Telekom müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

en yakın küçükçekmece bilgisayarcı
küçükçekmece bilgisayarcı

Tags: , , ,